ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام

ام دی اف ایزوفام 768 230 admin

چوب به عنوان یکی از عناصر اصلی حیات و به دلیل خاصیت آرامش بخشی که دارد. همیشه جایگاه ویژه ای در زندگی انسانها داشته است. امروزه به دلیل گرایش به سمت زندگی مدرن و راحت تولید چوب و ام دی اف بادوام یکی از پرکاربرد ترین مشاغل روز به شمار میرود . انسان امروز با مدرنیته کردن چوب و وارد کردن آن به زندگی خود از این ویژگی منحصر به فرد چوب نهایت استفاده را میبرد.  انتخاب ام دی اف خوب نکات مهمی را در بر دارد. کیفیت دوام، شکل ظاهری و از همه مهم تر قیمت مناسب برای مشتریان حایز اهمیت است. ام دی اف ایزوفام «ISOFAM MDF » یکی از فرآورده‌های چوبی تولید داخل است. که موارد ذکره شده را در بر می‌گیرد.

شرکت ایزوفام

این شرکت با 36 سال سابقه در امر واردات مواد اولیه محصولات چوبی با هدف ارتقای  تولید ملی شروع به تولید ام دی اف و نئو پان ملامینه نموده است که موفق به دریافت دو پروانه استاندارد ملی ایران شده است . باعث افتخار است که شرکت فوق کلیه خطوط کفپوش لمینیت ام دی اف و همچنین تولید نوار لبه ی پی وی سی با بهترین امکانات و بالا ترین کیفیت را در بر دارد که بخش عظیمی از صنعت چوب و مصارف عمومی را تکمیل نموده است .

ام دی اف ملامینه

ملامینه از پرکاربرد ترین روکش ها برای انواع ورقه های چوبی است که تمام امکانات تزیینی و همچنین مقاومت های مناسب را دراست. ویژگی های مفید این محصول از جمله مقاومت در برابر رطوبت زیبایی و براقیت باعث پرطرفداری انها شده است. ام دی اف ملامینه ایزوفام یکی از محصولات شرکت است که با استفاده از  ام دی اف خام و  کاغذ با طرح ها و رنگ های مختلف اغشته به رزین است که با ابعاد

نمایندگی ام دی اف ایزوفام در کرج

شرکت ساکووود از نمایندگی‌های فعال ایزوفام در شهر کرج است. که این محصول را با قیمت مناسب به مشتریان در سراسر کشور عرضه می‌نماید.

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555