ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف سفید صابونی

ام دی اف سفید صابونی 768 230 admin

ام دی اف سفید صابونی

چنانچه می دانیم در بین تمام ام دی اف های تولیدی در بازار ، رنگ سفید به جهت کارآیی بالاتر دارای بالاترین میانگین فروش است

ام دی اف سفید صابونی نوعی ورق جدید ست که از مغز واناچای ، تایلندی و  یا آرین سینا  تامین شده و در روکش های مختلف عرضه می شود .

قیمت ام دی اف سفید برفی به جهت سادگی و عدم نیاز به ترکیب رنگ خرده چوب ، نسبت به مدل های رنگی اندکی ارزان تر ست .

بعضی ورق های ام دی اف سفید که در دو نوع مات و براق تولید می شوند ، دارای روکش مغز ایرانی هستند که از نظر کیفی مورد تایید می باشد .

از ام دی اف سفید برفی می توان در ساخت کابینت ، میزتلویزیون ، جاکفشی و دکوراسیون منزل استفاده کرد .

البته این ورق ها به غیر از رنگ سفید ، در رنگ قهوه ای کمرنگ و پررنگ نیز دیده می شوند .

به جهت کاربرد گسترده این ورق ، تمام کارخانه ها تولید آن را انجام میدهند که از میان آنها برند های آرین سینا ، آریا ، نقطه ، آذر آغاج و … بالاترین درصد فروش را دارند .

شرکت آرتا به جهت فعالیت چندین ساله در این حوزه ، توانسته رقابت تنگاتنگی با نمونه های خارجی داشته و به جهت قیمت مناسب مورد استقبال قرار بگیرد .

 

فروش ورق ام دی اف سفید

ورق های ام دی اف موجود در بازار معمولا از تولیدات داخلی و یا به صورت وارداتی ست که هرکس بسته به نیاز خود می تواند خریدی بهینه انجام دهد .

خرید مستقیم و بدون واسطه انواع ورق ام دی اف سفید برفی ، صابونی ، تیمبرلند ، سینکرونایز و حتی براق از فروشگاه های اینترنتی میسر است .

در فروشگاه های اینترنتی علاوه بر مشاهده سمپل انواع محصولات ، می توانید در هر لحظه از زمان از قیمت های روز اطلاع یابید

در این مرکز علاوه بر سیستم فروش و ارسال کالا و سفارشات عمده و پالتی ، امکان مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش فراهم شده ست .

فروشگاه ساکو وود یکی از مراکز فروش اینترنتی انواع ام دی اف سفید صابونی در کرج می باشد که امکان سفارش گیری از شهرهای مختلف ایران را فراهم کرده ست .

با یک بار خرید از مجموعه ما ، مشتری ما می شوید و منوط به خوش حساب بودن مشتری ، از شرایط تخفیف ما نیز بهره مند خواهید شد .

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555