ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید 768 230 admin

خوشبختانه در کشور ما تولیدکنندگان مختلفی اقدام به تولید ام دی اف می‌کنند. یکی از این آنها شرکت فرامید است. جالب است بدونید. اسم این شرکت از ترکیب دو اسم فرید و امید تشکیل شده است. ام دی اف فرامید جزو ام دی اف‌های موجود در بازار ایران می‌باشد.

شرکت فرامید

این شرکت یکی از مهمترین فعالیت این شرکت واردات مواد اولیه صنعت چوب است. مانند: ورق‌های ام دی اف خام و رنگی در ضخامت‌های متفاوت، ورق‌های ام دی اف با روکش طبیعی. ورق های نئوپان خام و رنگی در ضخامت های مختلف، صفحات کابینت. روکش های فشرده، ورق های اچ پی ال، روکش سنگ طبیعی، نوار لبه پی وی سی و چوبی و نیز چسب گرمانرم می گردند. همچنین جدیدا خط تولید ورق های روکش شده رنگی نیز با ماشین آلات مدرن و به روز در کارخانه متعلق به این شرکت در نزدیکای تهران راه‌اندازی شده است.

قیمت ام دی اف فرامید

این شرکت ایرانی توانسته  است. با تولید این ورق ام دی اف توجه بخشی از بازار ایران را به خود جلب نماید. دلیل آن استفاده از روکش‌های ایتالیایی است، با مغز ام دی اف واناچای تایوان.

 قیمت پایین ام دی اف فرامید

شرکت فرامید از روکش های ایتالیایی که دقیقاً کپی ورق های کلیاف ساخت ایتالیا است، استفاده می‌نماید. نموده، خاصیت ورق های کلیاف ایتالیا برجستگی روی سطح ورق و زیبایی قابل توجه آن است. ولی به علت قیمت بالای ورق کلیاف زیاد مورد توجه و استفاده همه مشتریان قرار نگرفت. ولی شرکت فرامید توانسته این ورق ام دی اف را در ایران با قیمت پایین تر عرضه کند. و توجه بسیاری از سازندگان و تولیدکنندگان را به خود جلب نماید.

تنوع در روکش

Faromid MDF در روکش دارای تنوع بالایی است. سفید، طوسی، گرویی، طرح چوب و طرح بتن از جمله روکش‌های پرطرفدار است. همچنین کدهای 407، 604، 804 این محصول مشتریان خاص خود را دارد.

مزایا

  • زیبایی
  • مشابهت به ورق کلیاف
  • قیمت پایین‌تر
  • تنوع رنگی و کیفیت خوب آن

مشخصات محصول

این در دو سایز کوچک ۱۲۲×۲۸۰ سانتی‌متر و سایز بزرگ ۱۸۳×۲۸۰ سانتی‌متر به بازار عرضه می‌شود. مغز این ام دی اف خارجی است.

نمایندگی ام دی اف فرامید در کرج

همواره کیفیت و قیمت اولویت اول مشتری برای تهیه محصول است. اما اولیت سومی هم هست. که از کجا این محصول تهیه شود. شرکت ساکوود نمایندگی فعال شرکت فرامید در شهر کرج می‌باشد. خوشبختانه ما با چندین سال سابقه در عرضه چوب همیشه به دنبال جلب رضایت مشتری است.

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555