ام دی ای پانیذ با بهترین قیمت بازار

ام دی اف پانیذ

ام دی ای پانیذ با بهترین قیمت بازار

ام دی ای پانیذ با بهترین قیمت بازار 768 230 admin

احداث کارخانه پانیذ در سال 1381 در زمینی به مساحت 10000 متر مربع کلید خورد. این کارخانه محصولات خود را از ضایعات سلولزی کارخانه شکر تولید می‌کند. و با نام ام دی اف پانیذ شناخته می‌شود. در واقع از این محصول بعنوان مواد اولیه استفاده می‌شود. پس از 2 سال این کارخانه با ظرفیت تولید نود هزار متر مکعب تخته فشرده، در شهر اهواز پا به عرصه‌ی عمل گذاشت. ام دی اف پانیذ یکی از محصولات این شرکت است.

مواد اولیه تولید

این شرکت به منظور کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، موادی به نام باگاس را برای تولید تخته فشرده به کار گرفت. باگاس به‌عنوان یک ماده‌ی مضر و مزاحم برای محیط زیست به شمار می‌رود. که گروه تولیدی پانیذ این ذهنیت را تغییر دادند. این محصول به منظور جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان و نابودی جنگل‌ها، تولید شده به نحوی که بطور همزمان از ضایعات کارخانه‌های شکر (تفاله نیشکر) نیز استفاده می‌شود.

 مزایا و معایب ان دی اف پانیذ

ام دی اف پانیذ مقاومت و کششی در حد ام دی اف دارد. ولی از آنجایی که یک فرآورده‌ی چوبی نیست. به اندازه ام دی اف مقاوم نیست. و با اسم ان دی ای معرفی می‌شود. اما قیمت ارزان‌تری نسبت به ام دی اف دارد. یکی از نقاط ضعفی که می‌توان راجع به این محصول نام برد. بوی نا مطبوع حاصل از قند باگاس در تخته‌ها است. که مدت‌ها باعث رنجش مصرف کنندگان بود. این مشکل توسط کارخانه حل شده است.

مشخصات محصول

شرکت صنعت تخته فشرده آریانا یکی از تولیدکنندگان این نوع تخته فشرده است. که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و ممتاز تولید را در دست دارد. و با تنوع بسیار بالا محصولات خود را ارائه می‌کند. که مورد های انتخاب را افزایش می‌دهد. ابعاد محصول همانند ام دی اف، 183×366 می‌باشد. به صورت ورق با ضخامت 16 میلیمترعرضه می‌شود. روکش‌های خارجی و ایرانی با رنگ‌های مختلف و سفید در بازار موجود است.

خرید به صرفه محصول

همواره خرید به صرفه ام دی اف جز دغدغه مشتریان است. اگر بدنبال تهیه ام دی اف پانیذ با بهترین قیمت بازار هستید. حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

4 × چهار =

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555