قیمت ام دی اف آرین سینا

قیمت ام دی اف آرین سینا

قیمت ام دی اف آرین سینا

قیمت ام دی اف آرین سینا 768 230 admin

آیا شما به عنوان یک مشتری و خریدار دوست ندارید از یک تولید کننده داخلی که. محصولات با کیفیت و درجه یک ارائه . کند که قیمت مناسب تری نسبت به اجناس وارداتی خرید کنید؟ قیمت ام دی اف آرین سینا برای شما مناسب خواهد بود.

در این مقاله شما را به طور کامل با کارخانه آرین سینا و تولیدات آن آشنا می کنیم.

کارخانه آرین سینا :

شرکت آرین سینا بزرگترین تولید کننده mdf  در ایران است که در ابعاد مختلف تولید دارد. تولید ام دی اف خام در ابعاد ۳۶۶×۱۸۳ متر مربع و ضخامت ۱۶ میلیمتر تولید می شود. همچنین نوع روکش شده این محصول . با همین ابعاد با روکش های متنوع روانه بازارمی شود.

نکته ای که وجود دارد این است که کیفیت محصولات این کارخانه تصادفی نیست. زیرا که تمامی ماشین آلات به کاربرده شده در این مجموعه از کشورهای آلمان – ایتالیا و اتریش وارد شده اند.

قیمت ام دی اف آرین سینا

میزان تولید کارخانه :

و برای تولید ازافراد با تجربه و کارآمد کمک گرفته است. این واحد صنعتی سالانه به اندازه صد و بیست هزار. متر مربع ظرفیت تولید دارد. همچنین با وجود تمام ویژگی های مثبت راجع به این کارخانه. بخشی از تولیدات آن جایگزین محصولا ت وارداتی شده است .در این صورت نوعی صرفه جویی برای کشور به حساب می آید. پیش بینی می شود که این گروه تولیدی. در آینده ای نه چندان دور صادرات به کشور های دیگر را داشته  باشد. تمامی این موارد روی قیمت ام دی اف آرین سینا تاثیر گذار است.

تولید محصول بخش اول ماجراست ولی زمانی محصول . شما بی عیب و نقص به بازار عرضه خواهد شد که قبل از بررسی و امتحان مشتری خود کارخانه این کار را انجام دهد و از کیفیت  نهایی محصول خود اطمینان حاصل نماید.

بخش کنترل کیفیت :

یکی از بخش های بسیار مورد توجه گروه تولیدی آرین سینا است. بخش کنترل کیفیت است که مستقیما توسط مدیریت . به طور منظم بررسی می شود. تمامی اعضای این گروه بزرگ در تلاش هستند. که کیفیت محصولات را به حد استانداردهای بین المللی برسانند. همه محصولات با مغز های فابریکی آرین سینا تولید می شوند.

یکی از اولین های تولید محصول با محصولات سلولزی در ایران به شمار می آید .این مجموعه از سال ۱۳۸۰ در مازندران کار خود را آغاز نموده یعنی نزدیک به ۲ دهه توانسته به کار خود ادامه دهد و هر روز به پیشرفت های بی شماری دست یابد.

بیست + 20 =

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555