قیمت ام دی اف سفید صابونی

قیمت ام دی اف سفید صابونی

قیمت ام دی اف سفید صابونی

قیمت ام دی اف سفید صابونی 768 230 admin

اگر بخواهیم به طور کلی راجع به ام دی اف توضیح دهیم. می‌توان گفت که ام‌دی‌اف از رشته های چوب که پس از الک شدن. از ضایعات برش چوب ها به دست آمده تولید می شود. ولی به چه طریقی این تولید اتفاق می افتد؟

روند تولید ام دی اف :

رشته‌ چوب های تولید شده. پس از یک مرحله شست و شو ( از بین بردن گرد و غبار). آماده بخار دادن می‌شود. بدین منظور وارد دیگ بخار می‌شود. زمانی که این فرآیند طی می‌شود. رشته‌ها ساختار قبلی خود را از دست می‌دهند و به شکل خمیر در می‌آید.

خمیر به دست آمده وارد پالایشگر می‌شود و بر اثر چرخش و فشار موجود. این الیاف از یکدیگر جدا می‌شوند. پس از اتمام این مرحله. الیاف رطوبت دارند و باید مرحله خشک کردن نیز طی شود.

برای خشک کردن به طور معمول از سیستم های خشک کن لوله ای استفاده می شود. پس از اینکه الیاف به طور کامل خشک شدند باید چسب زده شوند تا متراکم شوند. مجدد پس از چسب زنی مرحله خشک شدن انجام می‌شود.

ام دی اف برای اینکه به شکل آماده ای که معمولاً در سطح بازار می‌بینیم در آید، باید مراحل پرس کردن و تولید تخته نیز طی شود. الیاف به سمت ماشین فرمینگ هدایت می‌شود. چسب و الیاف برای تولید پنل به هم می چسبند.

این مرحله باید تحت گرما و فشار بسیار صورت گیرد. که معمولاً از طریق بخار یا روغن داغ تامین می‌شود. پس از پرس تخته‌ها خشک شده و پس از سمباده زنی و برش در اندازه های مشخص. در صورتی که نیاز به رنگ داشته باشند می‌توانند روکش شوند و سپس روانه بازار شوند.

طریقه روکش کردن ام دی اف سفید صابونی :

برای مرحله  روکش کردن ام دی اف ها ابتدا باید روکش تهیه شود، روکش ملامینه یکی از روکش های پر استفاده در صنعت mdf  است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

ام دی اف سفید صابونی

کاغذها معمولاً به صورت انبار شده موجود هستند. در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند. قبل از استفاده تحت آزمایش‌های مختلف کیفیتی قرار می گیرند مثل مقاومت و جذب رطوبت.

پس از انجام بررسی، به مرحله  آغشته سازی راهنمایی می‌شود. کاغذ ها از رول جدا شده و داخل سینی ای پر از رزین قرار می گیرند. این کاغذها بایستی پخته و خشک شوند. و این فرآیند در اتاقی با دمای بالاتر از ۱۵۰ درجه صورت می گیرد.

ورقهای mdf با ضخامتهای مختلف از ۳ تا ۳۰ میل آماده روکش شدن هستند. ورق به شکل ساندویچ بین دو کاغذ آغشته شده قرار می گیرد و مجدد توسط حرارت و فشار پرس می شود. و در مرحله آخر داخل کارتون ها قرار داده شده و بسته بندی می شوند.

ام دی اف سفید صابونی به جهت رنگ سفید و ظاهر تقریباً درخشانی که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به جهت خنثی بودن این رنگ، به راحتی با تمامی رنگ های دیگر ست می شود.

یکی از ویژگی‌های مثبت این نوع محصول این است که به دلیل جنس روکش آن به راحتی تمیز می شود. معمولا از ام دی اف سفید برای ساخت یونیت یا چهارچوب کابینت ها استفاده می شود.

عوامل موثر بر قیمت ام دی اف سفید صابونی :

کارخانه های مختلف قیمت های متفاوتی دارند ولی همگی تولیدات داخل هستند و از یک چهارچوب مشخص خارج نمی‌شوند.

قیمت اساساً طبق ابعاد ورق، جنس روکش و مغز ام دی اف استفاده شده محاسبه می شود.

تولیدکنندگان mdf سفید صابونی :

از جمله کارخانه‌هایی که ام دی اف سفید را تولید می کنند و تولیدات آنها دارای کیفیت بالایی هستند، کارخانه های آرتا و آرین سینا را می توان نام برد.که بخش عمده از نیاز بازار را تامین می‌کنند.

کارخانه آرتا واقع در اردبیل است و تمام تلاش خود را انجام می دهد که تولیدات نزدیک به محصول مشابه خارجی باشد. از نظر کیفیت بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی جهت تولید استفاده می کنند. نکته قابل توجه راجع به این محصول این است که صفر تا صد آن تولید داخل است و همین امر باعث می‌شود که قیمت پایین تری داشته باشد.

گروه صنعتی آرین سینا اولین تولید کننده محصولات سلولزی در ایران است. که بارزترین تولید این کارخانه ام دی اف سفید می باشد. این ام دی اف در فینیش های مختلف همچون فوق برجسته. پوست‌تخم‌مرغی. برفی و … تولید می شود.

خریداران ام دی اف سفید صابونی برند آرین سینا. معمولاً کابینت سازان هستند. که از این محصول برای داخل طبقات کابینت‌ها و کمدها استفاده می‌کنند. علاوه بر این، محصولات این کارخانه به برخی از کشورهای همسایه نیز صادر می شود.

با توجه به تمامی توضیحاتی که در این مقاله داده شد قصد داریم. فروشگاهی را به شما معرفی کنیم که نیازهای شما را در زمینه مصنوعات چوبی و چوب طبیعی به طور کامل برطرف می‌کند.

همچنین یک فروشگاه ایده آل از نظر قیمت و کیفیت برای مشتریان عزیز است. فروشگاه ساکو وود از عرضه کنندگان ورق های ام دی اف در برندهای مختلف و همچنین محصولات بسیار متنوع، که شما می توانید برای اطلاع از جزئیات و لیست محصولات به سایت sacowood.com مراجعه کنید. و یا با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555