قیمت ام دی اف کرج

قیمت ام دی اف کرج

قیمت ام دی اف کرج

قیمت ام دی اف کرج 768 230 admin

کاربرد های ام دی اف رو بارها به چشم دیدیم، توی خانه یا محل کارمان کلی از وسایلی که از ام دی اف ساخته شده است را خریداری کردیم. اما این بار قرار است ، راجع به طرز ساخت این محصول حرف بزنیم. منظور ما از ام دی اف همان تخته فیبر است که چگالی آن در حد متوسط است.

تخته فیبر از تکه های چوبی نرم و سخت ساخته می‌شود، اما تحت چه شرایطی؟!

طرز ساخت ام دی اف :

برای درک بهتر از چگالی یا دانسیته و اجازه بدهید اینطور توضیح دهم،

در واقع هرچه تراکم خرده چوبها بیشتر باشد، چگالی آن نیز بیشتر است. خرده های چوب با رزین یا چسب مخلوط شده و طی انجام فرآیندهای دیگر به ورق ام دی اف ای که در بازار مشاهده میکنید، تبدیل می‌شود. زمانی که تراکم این خرده چوب ها پایین بیاید محصولی به نام نئوپان پدید می‌آید. دراین محصول حتی را از خاک اردن نیز استفاده می شود.

به همین دلیل است که قیمت پایین تری نسبت به mdf دارد و البته مقاومت کمتری نیز دارد. اما موضوع بحث ما نئوپان نیست. می رویم سراغ ادامه توضیح ام دی اف. عکسی که پایین قرار دادیم، تفاوت بین نئوپان و ام دی اف را نشان خواهد داد:

قیمت ام دی اف کرج

کاربردهای ام دی اف:

mdf کاربردهای بسیاری دارد. اما اگر به دکور منزل خود نگاه کنید و دقت کنید خواهید دید که تخت خواب شما، میز تلویزیون ، قاب های تزئینی روی دیوار، میز ناهارخوری ،میز آرایش ، کمد لباسها میز تحریر و کار شما و… همگی از ام دی اف ساخته شده است. که البته دلیل آن مقرون به صرفه بودن این متریال است. زمانی که شما می‌توانید با قیمت مناسبی خانه خود را ن. نوار کنید پس چرا باید به سراغ محصولات گران تر بروید؟!!

مزایا و معایب ام دی اف کرج :

یکی از معایب که می‌توان نام برد این است که در مقابل رطوبت مقاومت کمی دارد. نباید در معرض مستقیم رطوبت قرار بگیرد البته باید بگویم که برای این مشکل راه حل هایی وجود دارد مثل روکش کردن، همین روش مدل های بسیار مختلفی دارد که در مقاله های آتی صحبت خواهیم کرد.

از دیگر معایب mdf می توان به شیمیایی بود برخی از مواد تشکیل دهنده آن اشاره کرد. که اگر این مواد تحت رطوبت مستقیم قرار بگیرد و این مواد به بیرون درز پیدا کند مشکل ایجاد می شود.

دلیل محبوبیت این ورق بیشتر بودن مزایای آن نسبت به معایب آن است. یکی از مزیت ها قیمت مناسب است و تنوع روکش.

با اینکه تولید mdf در معدود شهر ها جریان دارد اما فروش آن در اکثر شهر های ایران از جمله کرج و تهران که جزو کلان شهر ها هستند وجود دارد.

قیمت ام دی اف کرج طبق قیمت اعلام شده از کارخانه ، توزیع می شود.

چهارده − چهار =

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555