معرفی ام دی اف فومنات

ورق ام دی اف فومنات

معرفی ام دی اف فومنات

معرفی ام دی اف فومنات 768 230 admin

یکی از کارخانه های به نام در سطح کشور که در زمینه تولید ام دی اف فعالیت می‌کند، گروه صنعتی فومنات نام دارد که در منطقه سردار جنگل گیلان واقع است. این مجموعه کار خود را از 1375 بطور رسمی آغاز کرده است. و محصولات را به صورت عمده به مشتریان عرضه می‌کنند.

 خطوط تولیدی کارخانه

این مجموعه برای تولید چوب، از درختان صنوبر استفاده می‌کند. وخطوط مختلفی در حال فعالیت هستند. یک خط تولید نئوپان، ام دی اف خام، آغشته سازی و هایگلاس و همچنین سه خط رو کش ملامینه. تمامی تولیدات کارخانه در ابعاد 366×183 به تولید می‌رسد. البته در آینده‌ای نزدیک خطوط تولید گسترش پیدا می کند و باعث اشتغال‌زایی برای افراد بیشتری می‌شود.

ام دی اف فومنات

تولیدات کارخانه

کارخانه فوق سه محصول مهم را تولید می‌کند. که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

ورق ام دی اف سفید 

در واقع ام دی اف فومنات دارای مغز ام دی اف با روکش سفید است. که این روکش طی مراحلی روی ام دی اف فیکس می‌شود. می‌تواند به دو صورت پودری و یا رنگ باشد. که معمولا از حالت پودری استفاده می‌شود.

ورق نئوپان فومنات

جنس آن از خرده چوب است. که با رزین یا چسب فشرده می‌شود. در واقع ضایعات بدست آمده از درختان فشرده شده و به نئوپان تبدیل می‌شود. از ویژگی‌های مثبت نئوپان فومنات قیمت مناسب، وزن سبک و عرضه به شکل ورق است. که می‌توان در رنگ‌های مختلف تولید کرد.

هایگلاس فومنات

هایگلاس فومنات در واقع ام دی اف با روکش ملامینه است. بسیار براق و درخشنده که می‌توان برای نمای کابینت از آن استفاده کرد. البته همیشه به شکل براق نیست و به صورت مات هم تولید می‌گردد.

ام دی اف فومنات

یکی از حرکات مثبت این مجموعه. کاشتن درختچه‌هایی در محوطه کارخانه، به منظور کاهش آلودگی ناشی از گرد وغبار است. گروه صنعتی فومنات به دلیل حفظ کیفیت در کنار قیمت مناسب و همچنین اشتغال زایی برای افراد، بارها بعنوان مجموعه برتر شناخته شده است.

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555