نئوپان آرتا را بهتر بشناسید

نئوپان آرتا

نئوپان آرتا را بهتر بشناسید

نئوپان آرتا را بهتر بشناسید 768 230 admin

کارخانه آرتا در سال 1359، در استان اردبیل آغاز به کار کرد. در سال 1388 شرکت آرتاپان با ظرفیت تولید روزانه 700 مترمکعب  ورق‌های خام MDF ، HDF و ملامینه MDF،HDF و نئوپان تأسیس گردید. این مجموعه به منظور بازدهی بیشتر و عملکرد بهتر، ماشین‌آلات اروپایی را وارد کشور کرده و با پرورش کادر متخصص در این زمینه، تولید محصولات خود را پیش گرفته. آرتا دکور یکی از خطوط بزرگ آغشته‌سازی کاغذ‌های دکوراتیو است. برای لمینت کردن تخته‌های ام دی اف و اچ دی اف و نئوپان مورد نیاز کشور ‌می‌باشد.

مراحل تولید کارخانه

محصولات قبل از رسیدن به مرحله تولید انبوه، در آزمایشگاه‌های مجهز تست می‌شوند. که با استاندارد‌های جهانی مطابقت کامل داشته باشد. دراین قسمت نیز از پرسنل کارآزموده استفاده شده است. آرتا از دسته کارخانه‌هایی است. که تمام مراحل تولید تا نهایی شدن محصول، پیش از عرضه کالا به بازار را انجام می‌دهد.

کارخانه آرتا

مشخصات و کاربرد نئوپان آرتا

این شرکت نئوپان آرتا را در ضخامت‌های مختلف 8، 10، 12، 16، 18، 20، 23 و 32 تولید می‌شود. ورق‌های تولیدی در دیگر کارخانه‌های شرکت، روکش ملامینه می‌شوند. و در ضخامت‌های 8، 16و 25 میلیمتر به بازار عرضه می‌کنند. جنس نئوپان از خرده‌های چوب است. که با رزین یا چسب فشرده می‌شود. با توجه به جنس این محصول می‌توان حدس زد که مقاومت کمی دارد. قیمت مناسب و وزن کم و حمل راحت از ویژگی‌های نئوپان است. کاربرد نئوپان آرتا: ساخت میز ال ای دی، میزآرایش، کمد، سرویس خواب است.

لیست قیمت نئوپان آرتا

نکات مهم استفاده محصول

برای مقاوم کردن این نوع چوب در برابر رطوبت از موادی استفاده می‌شود. که برای سلامتی مضر است. بنابراین بهتر است در مکان‌هایی استفاده شود. که در معرض رطوبت قرار نگیرد. به دلیل نداشتن مقاومت مناسب برای ساخت کابینت استفاده نمی‌شود. و بهتر است برای دیزاین و زیبایی کار از آن استفاده شود.

 

Masterfully Handcrafted for Awesomeness

WE DO MOVE

YOUR WORLD

Greatives – Design, Marketing, Sales

Working Hours : 09:00 – 19:00
Address : 44 Oxford Street, London, UK 22004
Phone : +380 22 333 555